24 груд. 2021

Свято Наближається

За підтримки народного депутата України Вадим Новинский , Кирилл Папакица ЗОШ №10 приймає участь у конкурсі на краще новорічно-різдвяне оформлення закладів освіти м.Маріуполя.
6 груд. 2021

16 днів проти насильства

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» - щорічна міжнародна кампанія, яка починається 25 листопада, у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, і триває до 10 грудня – Дня прав людини.
22 лист. 2021

ень Гідності та Свободи.

22 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи. У цей знаменний і величний день ми з гордістю говоримо про те, що українці – це народ, який заслуговує поваги світової спільноти.
18 жовт. 2021

Карантин

Розпорядження керівника робіт по ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Маріупольської міської ради від 15.10.2021 N19з
13 жовт. 2021

Напередодні Дня українського козацтва

Напередодні Дня українського козацтва, учні 6 -В класу взяли участь у грі «Козацькі розваги» та зайняли ІІ місце.
13 жовт. 2021

святкування Дня захисника і захисниць України

З нагоди святкування Дня захисника і захисниць України в ЗОШ №10 серед 9-х класів пройшов спортивний квест "Естафета мужності".
4 жовт. 2021

День вчителя

День вчителя - одне із найяскравіших осінніх свят!
4 жовт. 2021

правовий квест " Я знаю свої права"

Вітаємо наших переможців!3 жовтня команда учнів 11-х класів ЗОШ №10 взяла участь у правовому квесті " Я знаю свої права"
29 вер. 2021

Цифрограм 2.0

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності "Дія. Цифрова освіта", яка зараз доступна в мережі Інтернет за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua Наразі на платформі доступний онлайн-курс "Тренінг для тренерів" (https://osvita.diia.gov.ua/courses/training-for-trainers). Освітній серіал для майбутніх тренерів з цифрової освіти. Серіал має формат живих прикладів, як треба проводити та будувати заняття із цифрової грамотності для людей різного віку.
28 вер. 2021

Всеукраїнська науково-практичніа конференція «Транспортні технології з погляду сучасної молоді».