Ми раді вітати на нашому сайті!

Сайт дистанційної школи

Welcome to the site "Child-friendly school"

З Днем Соборності України!

08.01. 24. початок ІІ семестру

Початок другого семестру для багатьох учнів та учениць є періодом нового початку, свіжих можливостей та нових викликів.

Вітаємо!

В суботу 02.12.23 р. наша учениця Федай Анжела, учениця 8-б класу, стала переможницею олімпіади з хімії (І місце).

Воскобойнікова Анна, 7-Б.
Біла Церква, YURIEV OPEN AUTUMN 2023, 1 місце

Шановні колеги, в суботу 25 листопада відбувся ІІ (міський) тур  Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, історії, німецької та французької мов. Від щирого серця вітаємо наших переможців -учнів.

1.Німецька мова: І місце - Манкевич Вероніка(9-а),  ІІ місце- Гараєва Нармін (9-б), IV місце- Сазонова Вікторія (8-б), V місце - Кушнерук Анастасія (9-б).

2. Французька мова: І місце - Єсін Антон ( 8-а).

3. Історія: ІІ місце - Терзієв Даніл (8-а).

4. Математика: ІІ місце - Зикова Софія (7-а), ІІІ місце- Толпежніков Олександр ( 6-б), ІІІ місце - Журавський Микита (11-б). Вітаємо наших учителів, які підготували переможців:  Крамаренко Ірина Вікторівна, Сосновцева Ірина Михайлівна, Зінченко Наталія Василівна, Чекмак Олена Петрівна, Марченко Олена Геннадіївна!!!

Як зміниться ДПА відповідно до концепції НУШ, скільки предметів і коли складатимуть учні 4, 9 та 11 (12) класів – розповідає Тетяна Вакуленко

1 вересня 2023-День Знань:«Ми українці: честь і слава незламним».

1 вересня – День знань і старту нового навчального року. Бажаємо нашим здобувачам освіти, щоб цей день не був причиною печалі, а запам’ятався: довгоочікуваними добрими зустрічами, новими цікавими знайомствами,високими оцінками, безпечним навчанням, легкими контрольними, цікавиви уроками, вірними друзями, з якими все, що вже було сказано, легко здійсниться!
Педагогічний колектив Маріупольської загальноосвтньої школи І-ІІІ ступенів №10, щиро вітає учнів та їх батьків з новим навчальним роком 2023-2024!!!

Шановні  батьки  та  любі  учні!

Шановні  батьки майбутніх першокласників!
Педагогічний  колектив  комунального  закладу  «Маріупольська  загальноосвітня  школа  І-ІІІ  ступенів  №10  Маріупольської  міської  ради  Донецької  області»  проводить  набір  учнів  до 1-х  класів  для навчання  в   2023-2024  навчальному  році.
Будемо раді навчати Вашу дитину в нашій дружній шкільній родині!

З повагою, директор ЗОШ №10 Наталія Зьома
0681077810   , 0982682950 (Viber, WhatsApp,Telegramm),
електронна   адреса  школи  [email protected]

Для реєстрації на навчання дитини в 1 клас  2023-2024  навчального  року заповніть, будь ласка, форму, додайте сканкопії (фотокопії) заяви та документів для формування бази даних.

Для реєстрації на навчання дитини до 2 - 11 класів 2023-2024  навчального  року заповніть, будь ласка, форму, додайте сканкопії (фотокопії) заяви та документів для формування бази даних.

В 2023-2024 навчальному році комунальний  заклад  «Маріупольська  загальноосвітня  школа  І-ІІІ  ступенів  №10  Маріупольської  міської  ради  Донецької  області» працює  на платформі https://classroom.google.com/ . Заняття  проводяться кожний день ( понеділок- п'ятниця ) з 16.00 за розкладом уроків в синхронному та асинхронному режимі режимі онлайн ( дистанційна форма навчання). В синхронному режимі проводяться онлайн- уроки, відеозустрічі, конференції  з 16.00 за київським часом.  На платформі розміщуються навчальні матеріали, завдання та додаткові матеріали для опрацювання в асинхронному режимі. Оцінювання навчальних досягненнь учнів, електронний щоденник, домашні завдання, розклад уроків   ведеться на платформі e-schools.info , код доступу до якої має кожний учень та його батьки. Бажаємо гарного навчання!

21 лют. 2024
Міжнародний день рідної мови
21 лютого — Міжнародний день рідної мови.Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може пишатися наш народ.
16 лют. 2024
День єднання
16 лютого Україна відзначає державне свято - День єднання. Президент України Володимир Зеленський заснував його у 2022-му на тлі попереджень про можливу війну.
22 січ. 2024
з Днем Соборності України!
Діти з різних областей нашої рідної неньки,з усіх куточків української землі,в 105 річницю вітають всіх з Днем Соборності України!