31 трав. 2023

Останній дзвоник

Останній дзвоник 2023 року об'єднав нас всіх.Хоч і на далекій відстані ми один від одного-ми згуртовані!
8 трав. 2023

День памʼяті та примирення

Вже дев'ятий рік поспіль Україна вшановує пам'ять тих, хто помер в Другу світову війну, разом з США та Європою - 8 травня. Це важливий для кожної людини день, який відрізняється сильним символізмом. Пам'ять - означає, що ми пам'ятаємо тих, хто поклав своє життя в період від 1939 до 1945 року. Примирення - символ того, що всі країни повинні об'єднатися разом.
22 квіт. 2023

22 квітня Міжнародним Днем Матері-Землі.

Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.
16 квіт. 2023

Великдень за кордоном та вдома.

"Народження вього нового". Великдень за кордоном та вдома.
16 бер. 2023

Весна у серці кожного українця

" Весна у серці кожного українця", Зустріли цьогорічну весну у різних куточках земної кулі,наші учні,школярі маріупольської дистанційної загальноосвітньої школи №10, радісною усмішкою з творчим натхненням.
10 бер. 2023

День Державного Гімну

10 березня в Україні відзначається День Державного Гімну, святкування якого затвердив Кабінет Міністрів України на засіданні 07 грудня минулого року.
9 бер. 2023

Шевченківські дні

З метою поглиблення знань учнів та вияву поваги і любові до Кобзаревого слова було проведено виховні заходи. Приємно відмітити, що учні активно долучилися до відзначення Шевченківських днів. У школі організовано виставки ілюстрацій до творів Великого Кобзаря «Шевченко очима дітей», літературні читання та конкурси читців.
9 бер. 2023

День народження Тараса Шевченка

9 березня виповнилося 209 років зі дня народження українського поета та художника Тараса Шевченка.
20 лют. 2023

День пам'яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні на державному рівні вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013-2014 років.
19 лют. 2023

День Державного Герба України

19 лютого 1992 року, Верховна Рада України затвердила тризуб як Малий герб України, визначаючи його головним елементом великого Державного Герба України. Сьогодні 31-а річниця встановлення державного символу. Золотий тризуб на синьому фоні можна знайти на листівках УПА, гербі УНР та на одязі мітингуючих проти радянського режиму.