святкування Дня захисника і захисниць України

13 жовт. 2021
З нагоди святкування Дня захисника і захисниць України в ЗОШ №10 серед 9-х класів пройшов спортивний квест "Естафета мужності".

Випробовування проводилось в трьох видах змагань: «Влучний козак», «Вправний козак», «Найсильніший юнак». Також юні козаки доводили, що вони не тільки сильні та вправні, а ще й розумні у вікторині «Ерудит».
Свято вдалося! Заряд позитивних емоцій від заходу одержали як учасники змагань, так і вболівальники. Були проведені виховні години «Шануємо пам’ять про подвиг», «Сила Нескорених!» та єдиний урок «Слава героям України». Учні 9-г класу відвідали урочистий захід, присвячений Дню захисників та захисниць України у Лівобережньому районному будинку дитячої та юнацької творчості "Шануємо захисників моєї України "