До Дня па́м'яті та прими́рення

7 трав. 2019
Діти з 1 по 11 класи малювали на асфальті,тематичні вітальні композиції до Дня па́м'яті та прими́рення (па́м'яті жертв Другої світової війни, та примирення між країнами-учасниками Другої світової війни)

Сьогодні, 7 травня 2019 року, за шкільною традицією діти з 1 по 11 класи малювали на асфальті,тематичні вітальні композиції до Дня па́м'яті та прими́рення (па́м'яті жертв Другої світової війни, та примирення між країнами-учасниками Другої світової війни) — пам'ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини (цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом). Так діти висловлюють свою повагу і шану всім борцям проти нацизму.