18 жовт. 2021

Карантин

Розпорядження керівника робіт по ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Маріупольської міської ради від 15.10.2021 N19з
13 жовт. 2021

Напередодні Дня українського козацтва

Напередодні Дня українського козацтва, учні 6 -В класу взяли участь у грі «Козацькі розваги» та зайняли ІІ місце.
13 жовт. 2021

святкування Дня захисника і захисниць України

З нагоди святкування Дня захисника і захисниць України в ЗОШ №10 серед 9-х класів пройшов спортивний квест "Естафета мужності".
4 жовт. 2021

День вчителя

День вчителя - одне із найяскравіших осінніх свят!
4 жовт. 2021

правовий квест " Я знаю свої права"

Вітаємо наших переможців!3 жовтня команда учнів 11-х класів ЗОШ №10 взяла участь у правовому квесті " Я знаю свої права"
29 вер. 2021

Цифрограм 2.0

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності "Дія. Цифрова освіта", яка зараз доступна в мережі Інтернет за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua Наразі на платформі доступний онлайн-курс "Тренінг для тренерів" (https://osvita.diia.gov.ua/courses/training-for-trainers). Освітній серіал для майбутніх тренерів з цифрової освіти. Серіал має формат живих прикладів, як треба проводити та будувати заняття із цифрової грамотності для людей різного віку.
28 вер. 2021

Всеукраїнська науково-практичніа конференція «Транспортні технології з погляду сучасної молоді».

28 вер. 2021

благодійна акція "Монетка дітям"

З 14 по 28 вересня в ЗОШ №10 проходила благодійна акція "Монетка дітям", за підтримки Національного банку України та благодійного фонду "Таблеточка".
24 вер. 2021

фотоквест "Франція у твоєму місті"

24 вересня учні 10- Б класу ЗОШ №10 зайняли І місце у фотоквесті "Франція у твоєму місті"
23 вер. 2021

профорієнтування

кщо людина не знає, до якого порту вона пливе, щоден вітер не буде їй попутним," - писав Сенека.