Свято Наближається

24 груд. 2021
За підтримки народного депутата України Вадим Новинский , Кирилл Папакица ЗОШ №10 приймає участь у конкурсі на краще новорічно-різдвяне оформлення закладів освіти м.Маріуполя.

Новий рік – одне з найулюбленіших свят у році, особливо для дітей. Особисто в нашій школі ми починаємо створювати новорічно-різдвяне оформлення внутрішніх приміщень (кімнат, рекреацій, актової зали)ще за місяць. Діти нашої школи вже давно звикли, що заходячи в школу всі вони бачуть в шкільному інтер'єрі створені їх руками новорічні фотозони. У цьому 2021-2022 навчальному році зусиллями багатьох учнів з'явились ще дві нові фотозони(актовій залі та на молодшому блоці). Головне-це те, що діти чекають на той момент коли починається оформлення шкільних приміщень до Нового Року.До створення новорічного настрою у нашій школі долучилися всі – і дорослі учні, і малеча.