Головна1

Увага! Розпочалися зимові канікули, які триватимуть до 14 січня 2018 року.

Заняття починаються 15 січня згідно з розкладом.

Увага! Розпочалися осінні канікули, які триватимуть до 05 листопада 2017 року.

Заняття починаються 06 листопада згідно з розкладом.

Сяйво  спортивних  досягнень

Спорт сприяє формуванню особистості, розкриттю потенційних можливостей людини,  дає заряд бадьорості та оптимізму.

Грандіозна подія – свято фізичної культури і спорту, молодості і здорового способу життя – відбулася на шкільному майданчику   ЗОШ  №10  21  вересня  2017  року. Сяйво  медалей,  кубків  та  спортивних нагород  визвало  захоплення  у  школярів  та  дорослих під час  святкового  відкриття  шкільної  спартакіади.  Детальніше...

Дуже приємно, що перший день літа починається з гарних новин. Сьогодні команда ЗОШ 10 отримала сертифікат на 7 000 грн. від ГС "Зелений Центр "Метінвест" за перемогу в конкурсі ландшафтного дизайну . Дякуємо за підтримку дитячої ініціативи! Проект ЗОШ 10 міні-сад 'Квітуча Україна'- то наша гордість і краса!

Дорогі учні!
Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!
Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Дуже яскраво пройшов флешмоб "Код нації" в ЗОШ 10. Розкішні вишиванки, дитячі усмішки, запальні танці - то єднання колективу школи до Дня вишиванки.