День пам'яті кіборгів

16 січ. 2024
16 січня – День пам'яті кіборгів, дата, що нагадує нам про невимовну мужність та героїзм наших солдатів,захисників України -це патріотизм та повага до тих, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини.

#ДеньПам'ятіКіборгів #ВиховнаГодина #деокупаціясвідомості #освіта
16 січня – Всеукраїнський день пам’яті «кіборгів», Захисників Донецького аеропорту, які тримали оборону 242 дні.Вони стали символом патріотизму та відданості незалежній Україні, і їхній подвиг уже увійшов в історію України.Після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну у лютому 2022 року "кіборги" знову зі зброєю у руках захищають Батьківщину. Учні зош№10 взяли участь в тематичних класних годинах присвячених Всеукраїнському дню пам’яті захисників Донецького аеропорту.