Олімпійський тиждень в ЗОШ 10

10 вер. 2021

У рамках Олімпійського тижня в ЗОШ 10 пройшла низка спортивних заходів: паралель 8-х класів на чолі з учителем фізичної культури вийшли на ранкову спортивну прогулянку до моря, де просто неба зробили фізичні вправи, насолоджуючись останніми теплими деньками. На уроках ритміки 4-ті класи разом з учителем хореографії та вчителем фізичної культури вийшли на спортивну зарядку. Скакалки, обручі, м'ячи - ось що приваблювало дітей в День здоров'я. Навчальний день розпочався з цікавих годин спілкування "Ода спорту". На уроках діти познайомились з українськими спортсменами, які представляли нашу країну на Олімпійських іграх. На святковому відкритті Шкільної спартакіади спортсмени нашої школи пройшли урочистим парадом, Олімпійський вогонь ніс учень 11-а класу, спортивна гордість школи, Дацюк Валентин - кандидат в майстри спорту з греко-римської боротьби, багаторазовий чемпіон України, Донецької області, багаторазовий чемпіон міста Маріуполя. Шанувальники велоспорту організували вело-драйв у дворі школи і на спортивному майданчику. Займайтеся спортом, будьте здорові і щасливі!