Тренінг "Медіація як спосіб мирного вирішення конфліктів"

18 січ. 2016
Лідери учнівського самоврядування Координаційної Ради старшокласників м. Маріуполя брали активну участь у тренінгу "Медіація як спосіб мирного вирішення конфліктів", який пройшов 18 січня 2016 року в ЗОШ №10 за підтримки Міжнародного правозахисного Центру "Ла Страда Україна".

Лідери  учнівського  самоврядування   Координаційної  Ради  старшокласників  м. Маріуполя   брали  активну  участь  у   тренінгу  "Медіація як  спосіб мирного   вирішення  конфліктів",  який  пройшов   18  січня   2016  року в  ЗОШ  №10  за  підтримки  Міжнародного   правозахисного   Центру  "Ла  Страда  Україна".
 Учні   навчально-виховних  закладів  міста активно спілкувались, висловлювали  свої  думки  щодо   видів  конфліктів  та  їх  вирішення,  одержали  практичні  навички  проведення  "Кола  порозуміння".  Даний  тренінг  став  одним  із   етапів  системи  навчання  комунікативним  навичкам  лідерів  самоврядування.