В Україні - пам’ятний день жертв Голодомору 1932-33 років

28 лист. 2020
27 листопада 2020 року в загальноосвітній школі №10 міста Маріуполя були проведені виховні години, присвячені страшній трагедії, яка сталася на землях України.

Традиційно, в четверту суботу листопада, в Україні - пам’ятний день жертв Голодомору 1932-33 років.
Хвилиною мовчання та горінням свічок згадали закатованих голодом жертв геноциду українського народу. Документальні факти, спогади та віршовані рядки про Голодомор торкнулися душі кожного. Голодомор 1932-1933-тіх років – один з найстрашніших злочинів проти людства. Ми не повинні забувати тяжких сторінок історії нашого народу. Палає свіча. Хай її побачать ті, хто став зорями.
"Згадайте нас - бо ми колись жили.
Зроніть сльозу і хай не згасне свічка!
Ми в цій землі житами проросли,
Щоб голоду не знали люди вічно."