28 вер. 2021

благодійна акція "Монетка дітям"

З 14 по 28 вересня в ЗОШ №10 проходила благодійна акція "Монетка дітям", за підтримки Національного банку України та благодійного фонду "Таблеточка".
24 вер. 2021

фотоквест "Франція у твоєму місті"

24 вересня учні 10- Б класу ЗОШ №10 зайняли І місце у фотоквесті "Франція у твоєму місті"
23 вер. 2021

профорієнтування

кщо людина не знає, до якого порту вона пливе, щоден вітер не буде їй попутним," - писав Сенека.
20 вер. 2021

День з поліцейським та рятівником

18 вер. 2021

Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»

18 вересня 2021 року Україна разом з мільйонами активістів світу вийшла на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». Діти та дорослі об’єднались заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.
16 вер. 2021

учениця 9-В класу ЗОШ N10, завоювала ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ з легкої атлетики

Крутезні новини з Всесвітніх учнівських спортивних ігор U-15. КОВТУНОВА МАРИНА, учениця 9-В класу ЗОШ N10, завоювала ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ з легкої атлетики ( стрибки у висоту)
10 вер. 2021

Олімпійський тиждень в ЗОШ 10

У рамках Олімпійського тижня в ЗОШ 10 пройшла низка спортивних заходів: паралель 8-х класів на чолі з учителем фізичної культури вийшли на ранкову спортивну прогулянку до моря, де просто неба зробили фізичні вправи, насолоджуючись останніми теплими деньками. На уроках ритміки 4-ті класи разом з учителем хореографії та вчителем фізичної культури вийшли на спортивну зарядку. Скакалки, обручі, м'ячи - ось що приваблювало дітей в День здоров'я.
1 вер. 2021

День знань

Сьогодні #зош№10 радо прийняла в свою шкільну родину нових учнів-першокласників.
18 трав. 2021

Щоб жити, потрібне сонце, свобода і маленька квітка

П’ятий рік поспіль на подвір'ї школи №10 діти висаджують квітучу Україну. У цьому заході беруть участь учні всіх класів, колектив школи, батьківська громада.
7 трав. 2021

7 травня в ЗОШ№10 пройшли уроки звитяги «А мак цвіте! Внесок українців у перемогу Антигітлерівської коаліції над нацизмом» до Днів пам’яті та примирення, перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.