Шкільна служби порозуміння

УВАГА! Добра новина!!!

Шкільна служба порозуміння ЗОШ №10 Маріупольської  міської ради "Вирішуємо по новому" продовжує свою роботу. Вирішувати конфлікти можемо навіть онлайн.

Якщо ви є учнями, педагогами чи батьками учнів ЗОШ №10 і вам потрібна допомога у розв'язанні конфлікту, то звертайтесь до наших медіаторів. Для цього потрібно заповнити заявку.

#UNICEF #EU #mediation #conflict #медіація #конфлікти #НТМ #мережамедіаторів #медіатор #медіаторка #медіатори #ластрада #вирішуюконфлікти

Служба порозуміння ЗОШ10 Маріупольської міської ради  -

"Вирішуємо по новому"

14.05.20 долучилась до роботи онлайн-тренінгу Національної медіаторської мережі ГО "Ла Страда - Уркаїна" який відбувся за підтримки UNICEF Ukraine та партнерстві з МОН України. Ще один крок до миробудування. Підлітки  медіатори з інтересом та натхненно розглядали питання особливості вирішення конфліктів у соціальних мережах серед дітей та молоді за допомогою електронного зв'язку. Під час роботи з'являлись і сумніви щодо ефективності такого спілкування, але активність та зацікавленість молоді дає можливість сподіватися, що маленькі кроки допомагають подолати великий шлях. Дякую за активність та підтримку команді нашої школи Грузинській Марині, Олендзкому Євгенію, Ахило Карині, Медведевій Юлії, Вожиєвській Олені Василівні. Вирішення конфліктів у соціальних мережах серед дітей та молоді за допомогою електронного зв'язку. Цікаво? Актуально?

Отож бо!