Історія школи

1974 рік - відкриття  середньої  школи   №10  м. Жданова (потужність  за  проектом - 1496  учнів)
Директор – Лукянов  Олександр  Дмитрович
Заступники  директора  з навчально-виховної  роботи
Крашевський  Антон  Адольфович
Пятих  Віра  Миколаївна

В серпні  1976  року директором  школи  стала
  Помазан  Віра  Іванівна
Заступники  директора  з навчально-виховної  роботи
        Куксенко  Світлана  Іванівна
          Пятих  Віра  Миколаївна

Вересень  1980  року – проведення Республіканського   семінару   на базі
СШ №10  "Організація  навчально –виховної  роботи  в  класах "вирівнювання

В листопаді  1980 року директором  школи  став
               Макаренко  Микола  Михайлович

З  1982  року -  участь  СШ №10 в обласному експерименті  по  орієнтації  учнів старшої школи  на здобуття педагогічних  професій (відкриття  "педкласів”)

З  1984  року – відкриття  експериментальних  класів з  поглибленим    вивченням  музики  та  співів

З  1986  року  учні  школи  мають  можливість займатись в  хорі  та  оркестрі  народних  інструментів.

З  1992  року     організовано  шкільний танцювальний колектив (керівник  Тихонова  К.А.)

1993  рік  вчитель російської  мови та літератури ЗьомаН.О. перемогла в обласному конкурсі "Вчитель року”

1998

1998  рік – вчитель української мови та літературиШепель  В.М. перемогла в міському конкурсі "Вчительроку”

1999  рік – шкільному ансамблю хореографічнихмініатюр "Ветерок” присвоєно звання "Зразковийколектив”