30 бер. 2016

тренінги з медіації "вирішення конфлікту в розмові"

В ЗОШ № 10 пройшли тренінги з медіації "вирішення конфлікту в розмові"
15 бер. 2016

Літературна вітальня

Відбулася зустріч з маріупольською поетесою Савченко М.М.
11 бер. 2016

Шевченківські дні в школі.

11.03.2016 р. в шкільній бібліотеці проходив бібліотечний урок, присвячений Т.Г. Шевченку. Шкільна бібліотека гостинно зустріла старшу групу ДНЗ № 126 На уроці читали вірші учні 3х-4х класів.
18 лют. 2016

Військово-патріотична гра «Ігри патріотів».

Військово-патріотична гра - це унікальна форма роботи з виховання у підростаючого покоління патріотичних, духовних та моральних якостей. В рамках проведення Декади мужності та патріотизму в ЗОШ № 10 пройшли «Ігри патріотів».
18 січ. 2016

Тренінг "Медіація як спосіб мирного вирішення конфліктів"

Лідери учнівського самоврядування Координаційної Ради старшокласників м. Маріуполя брали активну участь у тренінгу "Медіація як спосіб мирного вирішення конфліктів", який пройшов 18 січня 2016 року в ЗОШ №10 за підтримки Міжнародного правозахисного Центру "Ла Страда Україна".
6 січ. 2016

Семінар - практикум «Використання відновних практик у вирішені конфліктів: «Медіація» та «Коло примирення».

06 січня 2016 року в рамках Проекту «Розбудова миру, профілактика виникнення конфліктів та їх розв’язання шляхом медіації у постраждалих від конфліктів групах та громадах, насамперед серед жінок та громад внутрішньо переміщених осіб” в ЗОШ №10 відбувся семінар - практикум «Використання відновних практик у вирішені конфліктів: «Медіація» та «Коло примирення».
31 груд. 2015

С НОВЫМ ГОДОМ!

С новым годом! Мира и здоровья в новом году!
14 груд. 2015

«Круглий стіл»

14 грудня 2015 року в м. Маріуполі пройшов «Круглий стіл» педагогічної громадськості навчально-виховних закладів м. Маріуполя, Володарського та Першотравневого районів за темою «Організація роботи в закладах освіти щодо захисту дітей, протидії гендерному насильству в рамках Проекту Міжнародного Медичного корпусу «Екстрена допомога та підтримка в період конфлікту на Сході України».
9 груд. 2015

Ялинка своїми руками

09.12.2015 почалася виставка "Ялинка своїми руками "
4 груд. 2015

Шануймо мужність та звитягу "

У п'ятницю, 4 грудня, напередодні Дня Збройних Сил України, в МПК пройшов концерт - привітання ,, Шануймо мужність та звитягу ".