17 трав. 2018

День вишиванки

Всесвітній день вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня.
24 лют. 2018

У рамках турніру «Footbaall for kids» маріупольскі юнаки приймали гостей з Волновахи

Сьогодні у школі №10 міста Маріуполя відбулась гра з футболу серед юнацьких команд Донеччини. Ініціатором заходу став відділ ювенальної превенції ГУНП в Донецькій області.
20 лют. 2018

Тренінг з медіаграмотності "Людина в медійному просторі"

Медіаграмотність - це сукупність навичок, які дозволяють людям аналізувати, оцінювати і створювати повідомлення в різних видах медіа, жанрах і формах. Учні та педагоги зацікавлені отриматиі знання, тому що в інформаційній війні кожен хоче бути переможцем.
27 груд. 2017

Майстер- клас з орігамі

27.12.2017 в лівобережному будинку творчості 5-В клас відвідав майстер клас з орігамі
22 груд. 2017

Прем'єрний показ вистави "Все може Дід Мороз"

Учні Маріупольської ЗОШ № 10 відвідали прем'єрний показ вистави "Все може Дід Мороз"
21 вер. 2017

Сяйво спортивних досягнень

Сяйво спортивних досягнень Спорт сприяє формуванню особистості, розкриттю потенційних можливостей людини, дає заряд бадьорості та оптимізму. Грандіозна подія – свято фізичної культури і спорту, молодості і здорового способу життя – відбулася на шкільному майданчику ЗОШ №10 21 вересня 2017 року. Сяйво медалей, кубків та спортивних нагород визвало захоплення у школярів та дорослих під час святкового відкриття шкільної спартакіади.
30 черв. 2017

«Екологічними стежками рідної України»

Маріупольська ЗОШ №10 бере участь у обласного конкурсі екосторінок серед шкіл Донецької області в межах заходів щодо пропаганди охорони навколишнього середовища на тему: «Екологічними стежками рідної України»
6 черв. 2017

Організація курсів з програмування

Доводимо до Вашого відома інформацію про організацію курсів з програмування для учнів віком від 9 до 11 років
1 черв. 2017

Перший день літа починається з гарних новин.

Сьогодні команда ЗОШ №10 отримала сертифікат на 7 000 грн.
14 трав. 2017

14 Травня 2017 року в Міському Палаці культури пройшов творчий звіт хореогафічного ансамблю сучасного танцю Лівобережного Будинку творчості "Гармонія"(художній керівник Блинська І.А.)