22 груд. 2017

Прем'єрний показ вистави "Все може Дід Мороз"

Учні Маріупольської ЗОШ № 10 відвідали прем'єрний показ вистави "Все може Дід Мороз"
21 вер. 2017

Сяйво спортивних досягнень

Сяйво спортивних досягнень Спорт сприяє формуванню особистості, розкриттю потенційних можливостей людини, дає заряд бадьорості та оптимізму. Грандіозна подія – свято фізичної культури і спорту, молодості і здорового способу життя – відбулася на шкільному майданчику ЗОШ №10 21 вересня 2017 року. Сяйво медалей, кубків та спортивних нагород визвало захоплення у школярів та дорослих під час святкового відкриття шкільної спартакіади.
30 черв. 2017

«Екологічними стежками рідної України»

Маріупольська ЗОШ №10 бере участь у обласного конкурсі екосторінок серед шкіл Донецької області в межах заходів щодо пропаганди охорони навколишнього середовища на тему: «Екологічними стежками рідної України»
6 черв. 2017

Організація курсів з програмування

Доводимо до Вашого відома інформацію про організацію курсів з програмування для учнів віком від 9 до 11 років
1 черв. 2017

Перший день літа починається з гарних новин.

Сьогодні команда ЗОШ №10 отримала сертифікат на 7 000 грн.
14 трав. 2017

14 Травня 2017 року в Міському Палаці культури пройшов творчий звіт хореогафічного ансамблю сучасного танцю Лівобережного Будинку творчості "Гармонія"(художній керівник Блинська І.А.)
12 трав. 2017

тест ЗНО для випускників 9 класів

У Міністерстві освіти і науки України мають намір ввести обов’язковим тест ЗНО для випускників 9 класів
10 бер. 2017

Колоквіум в ЗОШ №10

10 березня 2017 року в ЗОШ №10 відбувся колоквіум «Удосконалення форм партнерства навчально-виховних закладів округу стосовно сучасних підходів до організації профорієнтаційної роботи»
24 лют. 2017

Святкування Масляної в ЗОШ №10

В останній тиждень перед Великим Постом святкують Масляну. У народі Масляну ще називають Масницею, Масляницею, Сиропустом, Колодієм, Лущенням . Масляниця символізує закінчення зимового періоду. В основі святкування було вшанування народження Бога Сонця - як джерела тепла, а значить і майбутнього урожаю. Саме тому головною обрядовою стравою на Масляну були різноманітні млинці, які своєю формою нагадували Сонце. Також на столі обов'язковими є вареники з сиром і маслом та сметаною. Та самою їжею Масляна не обмежувалася. Це було цікаве дійство, яке тривало цілий тиждень.
20 лют. 2017

виховна година «Небесна сотня: герої не вмирають

20 лютого 2017 року в актовій залі ЗОШ №10 відбулася виховна година «Небесна сотня: герої не вмирають» для учнів 9-11 класів. Учасники заходу пригадали трагічні події, що відбувалися у лютому 2014 року в Києві, хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні - українців, які загинули, відстоюючи право бути народом.