19 бер. 2019

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») .

ЗОШ №10 радісно вітала учасників всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») .
20 лют. 2019

Вітаємо ученицю 9-б класу

ЗОШ 10 Патарідзе Діану,яка посіла перше місце в районному конкурсі читців творів на патріотичну тематику. Діана читала авторський вірш "Погружение".

"Кола порузуміння"

Жодного разу під час проведення "Кола порузуміння" не було однакових емоційних переживань!
7 лют. 2019

Міський конкурс "Технокрафт "

Перемога! Команда ЗОШ N10 "Фаза разума" під керівництвом вчителя хімії Суслової Катерини Вікторівни перемогла в міському конкурсі "Технокрафт "! Любимо, радіємо, пишаємось нашими дітьми та вчителем! Ви найкращі!!! Тільки вперед!!!

Кращий блогер

Пишаємось нашими п'ятикласницями Шелгуновою Веронікою та Лі Веронікою, які посіли 2 місце у міському конкурсі "Кращий блогер".
5 лют. 2019

День безпечного Інтернету

Сьогодні, 5 лютого 2019 року, у світі відзначається День безпечного Інтернету. До цієї події активно долучилися учні та педагоги ЗОШ № 10.
22 січ. 2019

День Соборності

Сьогодні, 22 січня 2019 року, навчальний день у ЗОШ № 10 розпочався урочисто. На єдиному уроці державності " Акт Злуки - втілення ідеалу соборної України" учні обговорювали подію, знакову для всього українського народу, бо 100 років тому Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка об'єдналися в самостійну соборну державу.
20 січ. 2019

"Шкільна служба порозуміння"

В Маріуполі створена ще одна "Шкільна служба порозуміння", 16.01.19 -19.01.19 учні та педагоги Маріупольської ЗОШ 36 пройшли навчання за програмою освітнього тренінгу для здобувачів освіти "Базові навички медіатора/медіаторки Служби Порозуміння закладу освіти", Інституту модернізації освіти, ГО "Ла Страда - Україна", Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).
15 груд. 2018

тиждень французької мови в ЗОШ N10,

Фотовернісаж паризьких вуличок, ліричне звучання саксофону, романтичний танок , мрійливий шансоньє, спілкування французькою мовою, розповідь про архітектурні шедеври Франції-це тиждень французької мови в ЗОШ N10,
12 груд. 2018

День української кухні

Чудово, коли страви смачні та корисні, ще краще, коли вони приготовані на радість дітям!