7 лют. 2019

Кращий блогер

Пишаємось нашими п'ятикласницями Шелгуновою Веронікою та Лі Веронікою, які посіли 2 місце у міському конкурсі "Кращий блогер".
5 лют. 2019

День безпечного Інтернету

Сьогодні, 5 лютого 2019 року, у світі відзначається День безпечного Інтернету. До цієї події активно долучилися учні та педагоги ЗОШ № 10.
22 січ. 2019

День Соборності

Сьогодні, 22 січня 2019 року, навчальний день у ЗОШ № 10 розпочався урочисто. На єдиному уроці державності " Акт Злуки - втілення ідеалу соборної України" учні обговорювали подію, знакову для всього українського народу, бо 100 років тому Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка об'єдналися в самостійну соборну державу.
20 січ. 2019

"Шкільна служба порозуміння"

В Маріуполі створена ще одна "Шкільна служба порозуміння", 16.01.19 -19.01.19 учні та педагоги Маріупольської ЗОШ 36 пройшли навчання за програмою освітнього тренінгу для здобувачів освіти "Базові навички медіатора/медіаторки Служби Порозуміння закладу освіти", Інституту модернізації освіти, ГО "Ла Страда - Україна", Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).
15 груд. 2018

тиждень французької мови в ЗОШ N10,

Фотовернісаж паризьких вуличок, ліричне звучання саксофону, романтичний танок , мрійливий шансоньє, спілкування французькою мовою, розповідь про архітектурні шедеври Франції-це тиждень французької мови в ЗОШ N10,
12 груд. 2018

День української кухні

Чудово, коли страви смачні та корисні, ще краще, коли вони приготовані на радість дітям!
11 груд. 2018

16 днів проти насильства

У межах всесвітньої кампанії "16 днів проти насильства" у Маріупольської ЗОШ10 для учнів 8-х класів, відбувся цикл занять за темою: " Зупинити насилля - подолати булінг".
7 груд. 2018

краса своїми руками.

Як гарно, коли діти мають можливість навчитися створювати красу своїми руками.
30 лист. 2018

Краса своїми руками

Як гарно, коли діти мають можливість навчитися створювати красу своїми руками.
21 лист. 2018

Сокіл-Джура -2018 рік.

Сьогодні 21 листопада в день святкування свята Дня гідності і свободи в ЗОШ №10 стартував перший етап патріотичної гри Сокіл-Джура.