23 квіт. 2019

Військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») 2019 - туризм

в міському парку "ім. Гурова" пройшов районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») 2019 - туризм.
18 квіт. 2019

Всеукраїнський Фестиваль Дружин юних пожежних

Ура! Вітаємо ЗОШ №10, команду "Вогник" із зайнятим I місцем на міському рівні, в Всеукраїнському Фестивалі Дружин юних пожежних. Команда "Вогник" у кількості 6 -ти учнів( 1б,5в,6б,9б та 9г), дякуємо за перемогу!
16 квіт. 2019

"Мужність єднає покоління"

Сьогодні, 16 квітня 2019 року, команда ЗОШ10 "Десятка" взяла участь у міському етапі військово-патріотичних змагань "Мужність єднає покоління", вітаємо наших десятикласників, бажаємо нових спортивних досягнень.
12 квіт. 2019

Районний фестиваль - Дружин Юних Пожежних

Вітаємо команду "Вогник" ЗОШ №10 з місцем "Переможця" у районному фестивалі- Дружин Юних Пожежних. Пишаємося перемогою наших талановитих учнів.
6 квіт. 2019

квест-гра для майбутніх першокласників

6 квітня 2019 року, в ЗОШ №10 відбулася незвичайна квест-гра для майбутніх першокласників
24 бер. 2019

Світський бал

24 березня 2019 року, в будинку дитячої та юнацької творчості Лівобережного району пройшов святковий захід- Світський бал.
19 бер. 2019

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») .

ЗОШ №10 радісно вітала учасників всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») .
20 лют. 2019

Вітаємо ученицю 9-б класу

ЗОШ 10 Патарідзе Діану,яка посіла перше місце в районному конкурсі читців творів на патріотичну тематику. Діана читала авторський вірш "Погружение".
7 лют. 2019

"Кола порузуміння"

Жодного разу під час проведення "Кола порузуміння" не було однакових емоційних переживань!
7 лют. 2019

Міський конкурс "Технокрафт "

Перемога! Команда ЗОШ N10 "Фаза разума" під керівництвом вчителя хімії Суслової Катерини Вікторівни перемогла в міському конкурсі "Технокрафт "! Любимо, радіємо, пишаємось нашими дітьми та вчителем! Ви найкращі!!! Тільки вперед!!!