12 трав. 2017

тест ЗНО для випускників 9 класів

У Міністерстві освіти і науки України мають намір ввести обов’язковим тест ЗНО для випускників 9 класів
10 бер. 2017

Колоквіум в ЗОШ №10

10 березня 2017 року в ЗОШ №10 відбувся колоквіум «Удосконалення форм партнерства навчально-виховних закладів округу стосовно сучасних підходів до організації профорієнтаційної роботи»
24 лют. 2017

Святкування Масляної в ЗОШ №10

В останній тиждень перед Великим Постом святкують Масляну. У народі Масляну ще називають Масницею, Масляницею, Сиропустом, Колодієм, Лущенням . Масляниця символізує закінчення зимового періоду. В основі святкування було вшанування народження Бога Сонця - як джерела тепла, а значить і майбутнього урожаю. Саме тому головною обрядовою стравою на Масляну були різноманітні млинці, які своєю формою нагадували Сонце. Також на столі обов'язковими є вареники з сиром і маслом та сметаною. Та самою їжею Масляна не обмежувалася. Це було цікаве дійство, яке тривало цілий тиждень.
20 лют. 2017

виховна година «Небесна сотня: герої не вмирають

20 лютого 2017 року в актовій залі ЗОШ №10 відбулася виховна година «Небесна сотня: герої не вмирають» для учнів 9-11 класів. Учасники заходу пригадали трагічні події, що відбувалися у лютому 2014 року в Києві, хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні - українців, які загинули, відстоюючи право бути народом.
15 лют. 2017

перший проект «Подаруй тепло»

4 лютого 2017 року на площі Перемоги було реалізовано перший проект «Подаруй тепло», метою як ого стало проведення святкового заходу до Дня закоханих з метою привітання зі святом жителів мікрорайону та проведення соціального опитування «Що потрібно зробити,щоб Лівобережний район став найкращим районом міста?»
10 січ. 2017

Другий семестр

Другий семестр 2016-2017 н.р. почнеться 11 січня 2017 року
19 груд. 2016

Карантин

з метою запобігання шкідливому впливу низьких температур на стан здоров’я учнів загальноосвітніх навчальних закладів призупинено навчально-виховний процес з 19 грудня 2016 року в 1-11- х класах загальноосвітніх навчальних закладів до нормалізації епідеміологічної ситуації.
6 груд. 2016

День Збройних Сил України

06.12.2016 року в спортивній залі зібралися учні 9-х класів на війскове-спортивне свято присвячене Дню Збройних Сил України. вони змагалися у силі, спритності, кмітливості.
25 лист. 2016

ПРОСВІТНИЦЬКИЙ СЕМІНАР-ПРЕЗЕНТАЦІЯ

В ЗОШ № 10 25.11.2016 пройшов ПРОСВІТНИЦЬКИЙ СЕМІНАР-ПРЕЗЕНТАЦІЯ «Соціально-педагогічний аспект впровадження превентивних програм в навчально-виховний процес закладу освіти»
4 жовт. 2016