Моя мова для мене, як мати –єдина.

8 лист. 2020
Учні ЗОШ №10 долучилися до Обласної акції «Моя мова для мене, як мати –єдина. В рамках святкування Дня української писемності та мови.

Учні ЗОШ №10 долучилися до Обласної акції «Моя мова для мене, як мати –єдина.
В рамках святкування Дня української писемності та мови.
День української писемності та мови -- свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Слово українське живе, бо зродилося з Любові. Слово українське сильне, бо зросло на Вірі. Слово українське віще, бо несе під серцем Надію. Слово українське чесне, бо освячене Правдою. Слово українське заповітне, бо покликане здобути Волю. Вірш Надії Красоткіної "Слово" продекламувала Аліна Коломоєць- 11-А клас, "Заповіт" Тараса Григоровича Шевченко розповіла Мілена Калач учениця 7-в класу, вірш В. Симоненко "Ти знаєш, що ти людина?" розказала Олеся Перекупка з 6-б, та Матвій Рубцов із 5-г прочитав вірш "Осінь".