День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

19 лют. 2020

15 лютого в Україні -День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця пам’ятна дата приурочена до виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році.
З цієї нагоди 19 лютого 2020 року в ЗОШ №10 пройшла зустріч з воїнами-афганцями, полковником Пономарьовим Сергієм Володимировичем та підполковником Громовим Павлом Володимировичем. Учні 7-х та 10-х класів з цікавістю спілкувалися з гостями,ставили питання, були небайдужі до тих подій, про які розповідали військові.Зустріч відбулася в дружній атмосфері.Дякуємо, що знайшли час та завітали до нас.