Міжнародний жіночий день

6 бер. 2020

З початком весни приходить на землю Міжнародний жіночий день – свято прекрасних і ніжних, сильних та слабких, чуйних та вразливих жінок.
Святковий концерт «А жінка так на весну схожа» відбувся в ЗОШ 10, 6 березня 2020 року.

Ведучими свята стали випускники, а нині першокурсники університетів Охрименко Денис та Федай Максим. Зворушливо та урочисто водночас передали усім жінкам та дівчатам шану та любов усієї сильної половини шкільної родини. На святковий концерт присвячений жінці і весні завітав НАХМ"Ветерок", та ЗАСТ "Гармонія-Dance" подарували гарний настрій всім присутнім. Учні ЗОШ10 радо вітали глядачів своїми виступами. Концерт пройшов в атмосфері тепла і добра.