профорієнтаційний урок

1 жовт. 2019

Сьогодні, 1 жовтня 2019 року в ЗОШ10 пройшов профорієнтаційний урок з метою ознайомлення учнів 11-х класів із правилами до вищих навчальних закладів ДСНС України, а саме:Національний університет цивільного захисту України (м. Харків), Черкаський інститут пожежної безпеки ім.Героїв Чорнобиля НУЦЗУ (м. Черкаси), Львівський державний університет безпеки, життєдіяльності (м. Львів). Зустріч з учнями провела начальник відділу ДПРЧ(42 ДПРЗЗ ГУДСНС України Донецької області Тетяна Олександрівна Скрыль.