«Круглий стіл»

14 груд. 2015
14 грудня 2015 року в м. Маріуполі пройшов «Круглий стіл» педагогічної громадськості навчально-виховних закладів м. Маріуполя, Володарського та Першотравневого районів за темою «Організація роботи в закладах освіти щодо захисту дітей, протидії гендерному насильству в рамках Проекту Міжнародного Медичного корпусу «Екстрена допомога та підтримка в період конфлікту на Сході України».

p { margin-bottom: 0.25cm; direction: ltr; line-height: 120%; text-align: left; widows: 2; orphans: 2; }p.western { font-family: "Times New Roman",serif; font-size: 12pt; }p.cjk { font-family: "Times New Roman"; font-size: 12pt; }p.ctl { font-family: "Times New Roman"; font-size: 12pt; }

В закладах освіти м. Маріуполя Проект Міжнародного Медичного корпусу «Екстрена допомога та підтримка в період конфлікту на Сході України» проходив за підтримки управління освіти Маріупольської міської ради та Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда Україна» протягом квітня - листопада 2015 року .

Учасники «Круглого столу» обговорювали основні напрями та зміст соціально - педагогічної роботи в закладах освіти, заходи з профілактики посттравматичних стресових розладів у дітей, формування навичок безпечної поведінки в умовах збройного конфлікту.

Представник Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда Україна» Швед Ольга відзначила результативну роботу маріупольських педагогів-тренерів Проекту, які з метою підвищення рівня обізнаності вчителів, учнів та їх батьків щодо попередження гендерно-обумовленого насильства провели протягом квітня-листопада 2015 року понад дві тисячі заходів, учасниками яких стали 2356 педагогів, 5487 вихованців та 2473 батьків.

Найактивнішим учасникам Проекту Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда Україна» за підтримки Міжнародного Медичного Корпусу були вручені пам’ятні сувеніри.