Я маю право

5 вер. 2019
У межах правопросвітницького проекту «Я маю право!» для формування у дітей навичок та вмінь відстоювати та захищати свої права, для учнів ЗОШ №10 були проведені цікаві заходи.

проекту «Я маю право!» для формування у дітей навичок та вмінь відстоювати та захищати свої права, для учнів ЗОШ №10 були проведені цікаві заходи. Вчитель Ігнатова Наталя Іванівна в інтерактивній формі розглянула  з учнями 5-х,6-х класів, які права гарантуються кожному, як їх реалізувати та отримати відповіді на питання, які їх турбують.

<span times="" new="" roman';font-size:16pt;color:#000000;mso-style-textfill-fill-color:#000000"="">