на урочистих шкільних лінійках наші школярі отримали свої нагороди 2019 року

22 трав. 2019

Сьогодні день в ЗОШ10 пройшов по-святковому для учнів 1-11 класів,на урочистих шкільних лінійках наші школярі отримали свої нагороди 2019 року:(грамоти, дипломи, сертифікати учасника)за міжнародний математичний конкурс "Кенгуру" ; Всеукраїнський фізичний конкурс "Левеня";за міжнародний природничий інтерактивний конкурс 'Колосок"; за Міжнародний учнівський конкурс юних істориків "Лелека";за літературну гру "Sunflower". Діти на високому рівні показали свої знання в перелічених дисциплінах, та популяризують рівень навчання в ЗОШ10. Так тримати і надалі.