квест-гра для майбутніх першокласників

6 квіт. 2019

Сьогодні, 6 квітня 2019 року, в ЗОШ №10 відбулася незвичайна квест-гра для майбутніх першокласників. Дуже плідно сьогодні попрацював педагогічний колектив разом із учнями молодшої та середньої школи, які розважали 5 класів майбутніх першокласників,працювали сім станцій де можно було ,і затанцювати, пострибати і побігати,повідгадувати загадки.Також для першачків виступав Зразковий ансамбль сучасного танцю "Гармонія-Danse" та співали учениці 4-б класу. Ми всіх раді вітати у стінах нашої ЗОШ №10.