Шануймо мужність та звитягу "

4 груд. 2015

У п'ятницю, 4 грудня, напередодні Дня Збройних Сил України, в МПК пройшов концерт - привітання ,, Шануймо мужність та звитягу ". Учасниками та співорганізаторами свята були учні та вчителі ЗОШ №10. На сцені звучали зворушливі патріотичні пісні у виконанні Киор Анни (11 -Б), Седьмовой Аліни (11-Б), Харадж Катерини (11-А), Сак Євгенії (4-В), учнів 4- А класу. Вдячні глядачі, учні 5-7-х класів ЗОШ №10, бурхливими оплесками зустрічали номера колективів МПК: танцювального ,, Релеве "та циркового ,, Весела арена". Гості свята, прикордонники і бійці полку ,, Азов ", були приємно здивовані щирою і добродушною атмосферою в залі.А подарунки, зроблені руками хлопців, квіти і теплі слова привітання та подяки не залишили байдужими нікого з присутніх.