Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») .

19 бер. 2019

Сьогодні, 19 березня 2019 року, ЗОШ №10 радісно вітала учасників всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») . Гра є формою позакласної роботи з патріотичного та морально-етичного виховання школярів, засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи. Учасниками цих змагань стали учні 9-10 класів шкіл Лівобережного району. На сьогоднішньому етапі першої медичної допомоги діти змагалися в спритності ,хто швидше та краще перебентує голову, руку та стегно пораненому. Загін швидкого реагування Товариства "Червоного Хреста" України були суддями цих змагань. Серед гостей нашої школи сьогодні ще був Рис Лиюч журналіст із Лондона,який приїздив до нас у школу щоб зафільмувати змагання які відбулися сьогодні в нашому сортивному залі.