"Шкільна служба порозуміння"

20 січ. 2019

В Маріуполі створена ще одна "Шкільна служба порозуміння", 16.01.19 -19.01.19 учні та педагоги Маріупольської ЗОШ 36 пройшли навчання за програмою освітнього тренінгу для здобувачів освіти "Базові навички медіатора/медіаторки Служби Порозуміння закладу освіти", Інституту модернізації освіти, ГО "Ла Страда - Україна", Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Під час навчання всі учасники тренінгу отримали базові теоретичні знання з конфліктології, ознайомилися з основними засадами миробудування,, сформували навички вирішення конфліктів мирним шляхом, опрацювали поняття "відновні практики", іх роль і значення для закладу освіти. Сподіваємось, що гарний настрій та натхнення яке панувало під час навчання допоможе медіаторам "Шкільної служби прозуміння", залучати однолітків до культури миробудування!

На данном изображении может находиться: 14 человек, в том числе Marina Hailova, люди улыбаются, люди сидят и в помещении
На данном изображении может находиться: 13 человек, в том числе Marina Hailova, люди улыбаются, люди стоят и в помещении