День безпечного Інтернету

5 лют. 2019

Сьогодні, 5 лютого 2019 року, у світі відзначається День безпечного Інтернету. До цієї події активно долучилися учні та педагоги ЗОШ № 10. Діти створювали та захищали тематичні проекти, власні презентації, буклети, в яких висвітлювали рекомендації щодо безпечного спілкування підлітків в Інтернеті, захисту від психологічного насилля. Учні 10 класів взяли участь у вебінарі "Безпечний Інтернет: як захистити дітей від кібербулінгу", а під час виконання вимог Всеукраїнський конкурсу "Безпечний Інтернет" старшокласники отримали не тільки позитивний досвід, творче натхнення, а й багато дипломів: І ступеня (26), ІІ ступеня (11), ІІ ступеня (10) Впевнені, що інформація, отримана впродовж навчального дня, важлива та необхідна і дорослим, і дітям.