День Соборності

22 січ. 2019
Сьогодні, 22 січня 2019 року, навчальний день у ЗОШ № 10 розпочався урочисто. На єдиному уроці державності " Акт Злуки - втілення ідеалу соборної України" учні обговорювали подію, знакову для всього українського народу, бо 100 років тому Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка об'єдналися в самостійну соборну державу.

День Соборності

Сьогодні, 22 січня 2019 року, навчальний день у ЗОШ № 10 розпочався урочисто. На єдиному уроці державності " Акт Злуки - втілення ідеалу соборної України" учні обговорювали подію, знакову для всього українського народу, бо 100 років тому Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка об'єдналися в самостійну соборну державу.
         Святковий захід у актовій залі школи розпочався символічним виступом учнів восьмих класів- злукою Східної та Західної України. Згодом було представлено історичну довідку про події 100-річної давнини. Яскравим моментом уроку став флешмоб, який об'єднав усіх запальним танком і піснею "Перлина-Україна". Всі учасники заходу були сповнені спільною ідеєю єдності, відчуттям поваги до своєї країни.
         Щиро вітаємо  Україну з національним святом, з Днем Соборності! Добробуту, злагоди, миру та єдності тобі, Україно!