16 днів проти насильства

11 груд. 2018

У межах всесвітньої кампанії "16 днів проти насильства" у Маріупольської ЗОШ10 для учнів 8-х класів, відбувся цикл занять за темою: " Зупинити насилля - подолати булінг". Під час яких підлітки розробили стратегію боротьби з булінгом та з'ясували до кого треба звертатися у випадках тиску, погроз, насилля. Від булінгу страждають і агресори, і жертви, і спостерігачі. Всі вони переживають емоційні проблеми, не вміють будувати стосунки з оточуючими людьми. Тому потребують підтримки та допомоги.