Літній мовний табір 2018

11 черв. 2018
В період з 29 травня по 11 липня в школі №10 проводились заняття з англійської мови.

Літо - пора відпочинку дітей. Діти відправляються в дитячі табори, санаторії, відпочивають в літніх пришкільних таборах. В умовах літнього пришкільного табору, відпочинок дітей унікальний з точки зору організації самостійної життєдіяльності особистості у вільний час.
У пришкільному таборі дитина заповнює свій вільний час корисними справами. Сьогодні в таборі учні школи можуть отримати додаткові знання і просто відпочити. Весь педагогічний колектив табору орієнтує свою роботу на розвиток особистості. У діяльності і спілкуванні дітей, педагогів, батьків культивується співпраця, співтворчість, рівноправність і рівноцінність особистісних позицій всіх учасників педагогічного процесу.

У перший день роботи шкільного мовного табору прийшли близько 20 дітей різного віку. Це учні других,третіх та четвертих класів. Діти знайомились один з одним. Розповідали вірші, співали пісні англійською мовою. Також табор виходив на свіже повітря і виконував ранкову гімнастику. Діти вивчили пісню The Greetings Song.

Наступного дня у нас було проведено свято англійського алфавіту. Діти з задоволенням приймали участь у різноманітних іграх за темою. Таких як: “Естафета”, “Напиши послідовність”. Разом з дітьми ми вивчили пісню Phonics song, а потім знаходили картки-слова,які зустрічалися в пісні. Найцікавішим для дітей був конкурс читців. Учні напам’ять розповідали улюблені вірші англійською мовою. Оцінювалась не тільки правильна вимова,але й інтонація і правильний ритм. Діти отримали смачні подарунки.

Декілька днів ми присвятили подорожі по містах США. Вивчили пам'ятки найзнаменитіших міст,таких як Нью-Йорк та Вашингтон. Діти готували невеликі доповіді,а потім із задоволенням відповідали на поставлені питання.

Не менш цікавим для дітей було вивчення і інсценування пісень з модальним дієсловом can. Також деякі учні розповідали про своїх домашніх тварин. Але найцікавішим для дітей було інсценування казок.

В останній день роботи табору ми з дітьми брали участь у виставі. Грали у різноманітні ігри, розповідали вірші, одночасно співали та виконували відповідні рухи.