Тренінг з медіаграмотності "Людина в медійному просторі"

20 лют. 2018

19-20 лютого 2018 року в ЗОШ №10 відбувся тренінг з медіаграмотності "Людина в медійному просторі". Медіаграмотність - це сукупність навичок, які дозволяють людям аналізувати, оцінювати і створювати повідомлення в різних видах медіа, жанрах і формах. Учні та педагоги зацікавлені отриматиі знання, тому що в інформаційній війні кожен хоче бути переможцем.

Мета тренінгу - розповісти про принципи роботи медіа, дати інформацію про те, що таке стандарти в журналістиці, навчити учасників критичного мислення та вмінню аналізувати інформацію.
Під час тренінгу були розглянуті поняття «інформування» і «пропаганда», проаналізовано основні риси фейкових новин маніпуляції в ЗМІ, медіаграмотність (поняття і застосування).
На тренінгу учасники отримали корисні знання, і це тільки перший крок в підвищенні обізнаності громадян в питаннях уважного ставлення до інформації, що нас оточує, і протидії пропаганді і маніпуляціям.