Сяйво спортивних досягнень

21 вер. 2017
Сяйво спортивних досягнень Спорт сприяє формуванню особистості, розкриттю потенційних можливостей людини, дає заряд бадьорості та оптимізму. Грандіозна подія – свято фізичної культури і спорту, молодості і здорового способу життя – відбулася на шкільному майданчику ЗОШ №10 21 вересня 2017 року. Сяйво медалей, кубків та спортивних нагород визвало захоплення у школярів та дорослих під час святкового відкриття шкільної спартакіади.

Сяйво  спортивних  досягнень

Спорт сприяє формуванню особистості, розкриттю потенційних можливостей людини,  дає заряд бадьорості та оптимізму.

Грандіозна подія – свято фізичної культури і спорту, молодості і здорового способу життя – відбулася на шкільному майданчику   ЗОШ  №10  21  вересня  2017  року. Сяйво  медалей,  кубків  та  спортивних нагород  визвало  захоплення  у  школярів  та  дорослих під час  святкового  відкриття  шкільної  спартакіади.

Перед  учнями  та гостями урочистим  маршем  пройшли  кращі спортсмени школи – чемпіони  міста, всеукраїнських та міжнародних змагань, всі, хто цінує здоровий спосіб життя, вперто зміцнює своє тіло й дух, займаючись фізичними навантаженнями.

Велику увагу та захоплення всіх присутніх на святі викликав показовий виступ зі штангою  чемпіона  м. Маріуполя  з важкої атлетики, учня 9 – В класу Вдовиченка Івана, який відвідує  КДЮСШ «Атлетик». Чудовий виступ продемонструвала учениця 4 – Б класу Пікуз Дарина,  яка  займається  художньою  гімнастикою, а дівчата  студії  сучасного  танцю  «Гармонія»  Лівобережного Будинку  дитячої  та  юнацької  творчості підняли всім настрій  веселим танком.  Справжньою окрасою спортивного заходу став  і  показовий виступ   чемпіона  Європи  з  тхеквондо,  учня  8-б  класу  Пікуза  Іллі  та його товаришів по спорту.

Свої  медалі  та  кубки  представили  призери  Всеукраїнських  змагань  з  гандболу – команда ЗОШ № 10  з  ручного  м’яча.

З привітаннями виступила заступник директора з виховної роботи Степова  Н.П., яка побажала учням, щоб заняття спортом допомагали не лише зміцнювати здоров'я, але й вести активний спосіб життя і наполегливо йти до поставлених цілей. А «живий» Олімпійський факел міцно тримали в своїх руках найкращі спортсмени ЗОШ № 10 – кандидат у майстри спорту зі стрибків у воду, учень 11 – Б класу Лапін Микита та учениця 2 – В класу Садова Вікторія, яка наполегливо займається легкою атлетикою.

Учні  школи успішно займаються різними видами спорту, виступаючи на змаганнях різного рівня,  прославляючи  рідну  школу  та

м. Маріуполь. На  базі  ЗОШ  №10  в  2017-2018  навчальному  році  працює  10 спортивних секцій  та  гуртків  позашкільних  навчальних  закладів: тхеквондо,  футбол,  гандбол,  легка  атлетика, загальна фізична підготовка, військово-патріотичний гурток «Патріот», «Влучний стрілець»,  ССТ «Гармонія», гурток «Попелюшка», вокальний гурток «Felicita».

Успіхи школярів  значною мірою є результатом кропіткої і наполегливої праці тренерів та викладачів, які не лише навчають, а власним прикладом показують,  як потрібно тренуватися та досягати успіху.