Вечір «Пекучий біль мого народу» в ЗОШ №10

27 лист. 2015
27 листопада 2015 року в актовому залі ЗОШ №10 пройшов вечір «Пекучий біль мого народу», присвячений Дню пам’яті жертв голодомору. На заході були присутні учні 7-9 класів, адміністрація школи, вчителі історії, класні керівники, батьки учнів .

Людина не живе в одному часі, а у трьох часових вимірах: у минулому, сьогоденні та майбутньому. Дорога у майбутнє пролягає через минуле.

Учасники виховного заходу пройнялися тим, що немає нічого страшнішого і протиприроднішого, ніж приречення на голодну смерть мільйонів ні в чому не винних осіб. Ніхто не залишився байдужим до трагедії, яка спіткала наш народ у 1932 - 1933 роках. Фрагменти документального фільму, звучання скрипки, пісні та вірші про голодомор підсилювали емоційний вплив на присутніх. В кінці заходу учні запалили свічки, а усі присутні в залі хвилиною мовчання вшанували пам'ять жертв голодомору. Діти та дорослі зрозуміли, що запорукою того, щоб більше ніколи не повторилися жахи тих далеких днів, має стати наша пам'ять.