14 трав. 2017

14 Травня 2017 року в Міському Палаці культури пройшов творчий звіт хореогафічного ансамблю сучасного танцю Лівобережного Будинку творчості "Гармонія"(художній керівник Блинська І.А.). Запальні ритми, яскраві костюми, філософські теми танців старшої та середньої груп, веселі "пташенята" підготовчої групи, задоволення молодших - все це визнало бурю емоцій у глядацького залу. А ліричний танець "Ніті" нікого не залишив байдужим, бо мами дають нам життя, оберігають нас, підтримують і просто люблять. Учні, батьки, працівники ЗОШ 10 дякують "Гармонії" за подарунок до Дня матері, за розвиток художньо-естетичних уподобань школярів, за мистецький супровід шкільного життя.