виховна година «Небесна сотня: герої не вмирають

20 лют. 2017
20 лютого 2017 року в актовій залі ЗОШ №10 відбулася виховна година «Небесна сотня: герої не вмирають» для учнів 9-11 класів. Учасники заходу пригадали трагічні події, що відбувалися у лютому 2014 року в Києві, хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні - українців, які загинули, відстоюючи право бути народом.

Нікого не залишив байдужим виступ переможниці конкурсу патріотичної пісні Лівобережного району, учениці 9-Б класу ЗОШ №10 Самброс Анастасії, яка виконала пісню «В чистім полі».

Наприкінці заходу всі учасники подали один одному руки та, об’єднавшись в живий ланцюжок, заспівали разом пісню «Подай руку Україні». Запаливши свічки та передаючи цей священний вогонь - частинку вічного – один одному, старшокласники мали змогу згуртуватись спільною думкою про силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. p { margin-bottom: 0.25cm; direction: ltr; color: rgb(0, 0, 0); line-height: 120%; widows: 2; orphans: 2; }p.western { font-family: "Calibri",sans-serif; font-size: 11pt; }p.cjk { font-family: "Calibri",sans-serif; font-size: 11pt; }p.ctl { font-family: "Times New Roman",serif; font-size: 11pt; }