перший проект «Подаруй тепло»

15 лют. 2017
14 лютого 2017 року на площі Перемоги було реалізовано перший проект «Подаруй тепло», метою як ого стало проведення святкового заходу до Дня закоханих з метою привітання зі святом жителів мікрорайону та проведення соціального опитування «Що потрібно зробити,щоб Лівобережний район став найкращим районом міста?»

Три проекти учнів ЗОШNo10 перемогли у Конкурсі
малих грантів Маріупольської Спілки Молоді Учні ЗОШ No10 в січні 2017 року взяли участь у Конкурсі малих
грантів, який за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) проводить громадська організація«Маріупольська Спілка Молоді». На Конкурс було відправлено чотири проекти, три з яких отримали
фінансування на загальну суму 37000 грн.
«Що потрібно зробити,щоб Лівобережний район став найкращим районом міста?»
Учасники заходу дарували жителям «валентинки», пригощали чаєм, запрошували до участіу громадських ініціативах із благоустрою рідного міста. Захід пройшов за сприяння громадської організації «Маріупольська Спілка Молоді», департаменту освіти Маріупольської міської ради,Лівобережної районної адміністрації, Лівобережного відділення поліції,комунального підприємства шкільного харчування «Восток»