В ЗОШ №10 стартувала акція «16 днів проти насильства»

27 лист. 2015
З метою привернення уваги учнів та батьків ЗОШ №10 до актуальних проблем подолання насильства, протидії проявів жорстокого поводження серед дітей 26 листопада 2015 року учні ЗОШ №10 брали активну участь в просвітницько-профілактичному заході « Стоп насильству», який було проведено разом з працівниками Міського палацу культури.

В  ЗОШ  №10  стартувала акція  «16  днів  проти  насильства»

Найвищою цінністю  будь – якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя і здоров’я, честь  і гідність, недоторканість та безпека.

З метою привернення уваги учнів  та  батьків  ЗОШ  №10  до актуальних проблем  подолання  насильства,   протидії  проявів  жорстокого поводження серед дітей   26  листопада  2015  року   учні  ЗОШ  №10      брали  активну  участь  в     просвітницько-профілактичному  заході  « Стоп  насильству»,  який  було  проведено разом  з  працівниками     Міського  палацу  культури.

Школярі   активно включилися  в роботу: обговорювали  проблему насильства та агресії  серед однолітків, демонстрували  знання положень Конвенції ООН  про права дитини.

Просвітницько-профілактичний  захід  « Стоп  насильству»  дав  старт   участі  учнів  ЗОШ  №10  в  Міжнародній  акції  «16  днів  проти  насильства»,  яка  проходить  в  Україні   з  25 листопада по 10 грудня 2015  року.