«Уклонімось низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити»

6 трав. 2016
Напередодні свята в ЗОШ №10 було проведено цикл заходів, спрямованих на висвітлення подвигу українського народу у роки Другої світової війни.

Великий подвиг захисників і визволителів нашої держави назавжди збережеться в пам’яті українського народу. Кожен з нас береже в душі щиру гордість за батьків і дідів, які захищали країну, глибоку вдячність тим, хто вистояв і переміг у священній війні, хто віддав своє життя в ім’я миру і спокою, не доживши до сьогоднішніх днів. Ми схиляємось перед доблесними фронтовиками і працівниками тилу за величезний внесок у Велику Перемогу, за післявоєнний героїзм у відновленні народного господарства, за науку життя, яку вони передають молоді.
Напередодні свята в  ЗОШ  №10  було  проведено цикл заходів, спрямованих на висвітлення подвигу українського народу у роки Другої  світової  війни.  Під  час  проведення    свята   «Спасибі, солдате, за подвиг століть, якому нема і не буде ціни»  учні  школи активно спілкувались з людьми, які на власні очі бачили і на собі відчули усі страхіття Другої  світової війни. У своїх розповідях ветерани щиро поділились  спогадами про дитинство та юність, розповіли  про жахи війни, закликали молодь добре навчатися і вирости гідними громадянами своєї держави.
  p { margin-bottom: 0.25cm; direction: ltr; line-height: 120%; text-align: left; widows: 2; orphans: 2; }a:link { }