Військово-патріотична гра «Ігри патріотів».

18 лют. 2016
Військово-патріотична гра - це унікальна форма роботи з виховання у підростаючого покоління патріотичних, духовних та моральних якостей. В рамках проведення Декади мужності та патріотизму в ЗОШ № 10 пройшли «Ігри патріотів».

Військово-патріотична гра- це унікальна форма роботи з виховання у підростаючого покоління патріотичних, духовних та моральних якостей. В рамках проведення Декади мужності та патріотизму в ЗОШ № 10 пройшли «Ігри патріотів».

Захід почався з яскравого виступу вихованців студії сучасного танцю «Гармонія» ОБДЮТ та гімнастки Гуржи Дар’ї , учениці 3 класу ЗОШ № 10. У підготовці та проведенні «Ігор патріотів» брали участь як педколектив ЗОШ № 10, так і творчі учні старших класів, а суддівство здійснювали гості закладу- представники Товариства сприяння обороні України та військовослужбовці Збройних сил України. Учні з задоволенням брали участь у спортивних змаганнях, поглиблювали знання з історії своєї країни, отримали заряд бадьорості та енергії через спілкування зі своїми однолітками.

Змагання пройшли успішно, цікаво, видовищно. Педагогічний, батьківський та учнівський колектив ЗОШ № 10 висловлює подяку Товариству сприяння обороні України та військовослужбовцям ЗСУ за співпрацю, гарний настрій та власний приклад мужності та патріотизму.