День знань

1 вер. 2021

Сьогодні #зош№10 радо прийняла в свою шкільну родину нових учнів-першокласників. Вітаємо і бажаємо їм веселих уроків,та гарних шкільних днів. Вчителів, учнів і всіх гостей вітаємо з Днем знань! Бажаємо, щоб знання і мудрість завжди посідали чільне місце у вашому житті, щоб все, чого вчить нас школа і життя, приносило рясні врожаї і все добре, мудре, вічне розросталося в світі, завдяки вашим зусиллям та праці! Будьте невтомні в навчанні, і життя стане кращим і кращим! Всім відмінного настрою і радості!