Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»

18 вер. 2021

18 вересня 2021 року Україна разом з мільйонами активістів світу вийшла на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». Діти та дорослі об’єднались заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття. Не залишилися осторонь учні та педколектив ЗОШ №10. Озброївшись необхідним інвентарем, діти і педагоги із задоволенням приводили в порядок територію: збирали сміття, згрібали листя і траву, сортували вторсировину. «Побачив? Прибери» − девіз акції. Спільними зусиллями зробимо планету чистіше.