Щоб жити, потрібне сонце, свобода і маленька квітка

18 трав. 2021

"Щоб жити, потрібне сонце, свобода і маленька квітка,"- писав Ганс Хрістіан Андерсен.
П’ятий рік поспіль на подвір'ї школи №10 діти висаджують квітучу Україну. У цьому заході беруть участь учні всіх класів, колектив школи, батьківська громада. Розквітає Україна на радість не тільки школярів, а й на милування всіх жителів мікрорайону. Це вже стало традицією і культурною родзинкою нашої школи. В цьому проекті ми поєднали любов до українського народу, до Батьківщини з любов'ю до навколишнього світу, до нашої прекрасної Землі.