7 трав. 2021

7 травня в ЗОШ№10 пройшли уроки звитяги «А мак цвіте! Внесок українців у перемогу Антигітлерівської коаліції над нацизмом» до Днів пам’яті та примирення, перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Учні 5,6 класів поклали квіти до пам’ятного знаку «Пушка», щоб вшанувати пам'ять про тих, хто захищав нашу землю, звільняв рідне місто від загарбників. Цього дня ми повернулись пам’яттю до грізних і незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути, кому зобов’язані мирним небом, можливістю жити і радіти життю. Віддаємо данину пошани і вдячності тим, хто в ті трагічні роки поклав на вівтар Перемоги найдорожче, хто пішов у вічність заради життя і майбутнього свого народу та всього людства.
Ніколи знову нам не треба:
Повтору тих років війни,
Того нахмуреного неба,
Куди відправились вони.
Пройшли роки, розквітли маки,
Нагадуючи про кровавий слід.
Ніколи знову нам не треба:
Повторно бачити той цвіт…