Всесвітній день прибирання в рамках акції "Word Cleanup Day".

21 вер. 2019
21 вересня 2019 року учні десятих класів ЗОШ №10 взяли участь у Всесвітньому дні прибирання в рамках акції "Word Cleanup Day".

Мета акції - привернути увагу суспільства до наявних проблем у сфері охорони довкілля, популяризація екологічного способу життя, формування екологічної свідомості та екологічної культури серед учнівської молоді. Хлопці та дівчата прослухали лекцію з сортування сміття та завзято взялись за виконання завдань: взяли участь в екологічному квесті, розчистили звалища з пагорбів спуску до моря та навчились результативно вирішувати проблеми розподілу сміття.